button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Sun 23 Jul
MMM Presents: / Blind Illusion (USA) + Kryptos (IND)
20.00 H / progressive thrash metal / € 10,-
Tue 25 Jul
Duivelsch Biermenu + Littledevilbeers
17.00 H / Gratis
Thu 27 Jul
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Fri 28 Jul
Acid King (USA) + Offerblok
21.00 H / psych rock / stoner metal / presented by Bidi Bookings / € 12,-
Sat 29 Jul
Jess and the Ancient Ones (FIN) + Bathsheba (B)
21.00 H / psych rock / occult rock / presented by Bidi Bookings / € 7,50
Wed 2 Aug
Crazy Town (USA) - Nieuwe datum!
21.30 H / nu metal / crossover / € 12,50 (vvk) / € 15,- (door)
Thu 3 Aug
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Fri 4 Aug
MMM Presents: / Warbringer (USA) + Nervosa (BRA) + Methane (SWE)
19.00 H / €10,-
Sat 5 Aug
Dance With The Devil XXXI
23.00 H / duivelsche stapavond / The Oriental Edition / dansen / DJ's / gratis
Thu 10 Aug
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Fri 11 Aug
The Dirty Denims
22.00 H / happy hardrock / from Eindhoven / gratis
Sat 12 Aug
MDC (USA) + Tarantino
20.00 H / punk / € 8,50
Thu 17 Aug
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Thu 24 Aug
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Thu 24 Aug
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim
19.00 H / Pre-sale: € 10,- Door: € 12,50
Sat 9 Sep
Pene Corrida
21.00 H / Party metal covers / VVK: € 4,- / VVK incl shirt: € 10,- / Dagkassa: € 6,- / Gratis
Sun 10 Sep
MMM Presents: / Toxik (USA) + Tyranex (SWE)
15.00 H / thrash metal / old school / € 10,-
Mon 11 Sep
American Head Charge (USA) + Once Human (USA) + In Death (AUS)
19.00 H / Pre-sale: € 12,50
Wed 20 Sep
UITVERKOCHT: Anneke van Giersbergen
20.00 H / €15,- via 013 ticketsales
Fri 22 Sep
Black Anvil
20.30 H / € 10,- via 013 ticketsales
Sun 24 Sep
MMM Presents: / Blaspherian (USA) + Incarceration (BRA/GER)
18.00 H / old school death metal / gratis
Sun 1 Oct
Horna (FIN) + Thy Darkened Shade (GR) + Shaarimoth (NOR)
16.00 H / presented by Black Ritual / €15,-
Mon 2 Oct
Impiety (SIN) + Wormwood (SWE) + Asagraum (NOR/NL)
19.00 H / presented by Black Ritual / t.b.a.
Sat 14 Oct
Barshasketh (NZ) + Dysangelium (D) + Devouring Star (FIN)
20.30 H / presented by Black Ritual / € 10,-
Fri 20 Oct
Corpus Christii (POR) + Wrang
21.00 H / black metal / Presented by Black Ritual / € 5,-
Sat 28 Oct
LD 14 jaar met live: / Little Devil Allstars
20.00 H / t.b.a.

Openingstijden

Maandag: gesloten (m.u.v. concerten)
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 03:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

 

Devils popquiz 2 

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140