button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Sat 24 Feb
Pat & Sas 333 Party
19.00 H / special shows & DJ's / gratis
Tue 27 Feb
Duivels Biermenu + Littledevilbeers
/ Gratis
Thu 1 Mar
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Thu 1 Mar
Death Weekend pre-party
20.00 H / dj's / gratis
Fri 2 Mar
Death Weekend
15.00 H / heavy headbanging & beer drinking / dj's / gratis
Sat 3 Mar
Death Weekend
15.00 H / heavy headbanging & beer drinking / dj's / gratis
Sun 4 Mar
Death Weekend
15.00 H / heavy headbanging & beer drinking / dj's / gratis
Thu 8 Mar
Whisky Chocolate Tasting - The New Experience
17.00 H / schotse single malts / belgische bonbons / een ware smaakexplosie! / gratis
Thu 8 Mar
The Devil's Popquiz
21.00 H / met Ludo en Tim / gratis
Sat 10 Mar
The Devil's 3rd + supports
20.00 H / The Devil's 3rd farewell show / gratis
Sun 11 Mar
Memoriam (UK) + Fractured Insanity (B)
19.00 H / old school death metal / € 17,50
Thu 15 Mar
MMM Presents: / Spell (CAN) + Speed Queen (B)
19.30 H / heavy metal / € 5,-
Sat 17 Mar
St. Patrick's Day
20.00 H / gratis
Thu 22 Mar
The Devil's Popquiz
21.00 H / met Ludo & Tim / gratis
Sat 24 Mar
Dance With The Devil XXXV
22.00 H / duivelsche stapavond / dj team / gratis
Sat 31 Mar
Malignant Tumour (CZ) + Ahumado Granujo (CZ)
20.00 H / grindcore / € 6,50
Sun 8 Apr
Grimner (SWE) + Vanaheim + Stàilinn Drakk
20.00 H / t.b.a.

Openingstijden

Maandag: gesloten (m.u.v. concerten)
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 03:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

 

Devils popquiz 2 

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140